TOWAR: ZS-079

Kod towaru: ZS-079, nazwa: Zaproszenie Ślubne, aktualna cena: 4,50 PLN zł
Zdjęcia produktu:
ZS-079 ZS-079
Szczgóły produktu:
Kod towaru: ZS-079
Nazwa towaru: Zaproszenie Ślubne
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 4,50 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonane Zaproszenie, o formacie 14x14cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Zaproszenia. Zaproszenie ze zdjęciem nadrukowano je na papierze transparentnym. Dekorację stanowią tu cztery białe kwiatuszki na górnym pasku zaproszenia. Na zdjęciu nadrukowano napis z imionami Młodych, dołączono do tego złote obrączki.

Stylowe Zaproszenie na różne okazje, urodziny, imieniny, chrzest itp. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Zaproszenia są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać napis i czcionkę. Wystarczy podać co ma znaleźć się we wkładce na zaproszeniu a zaprojektujemy ją dla Państwa. Do każdego zaproszenia dołączona jest również koperta. Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne to wkładki bankietowe są projektowane dla Państwa osobno i należy uiścić za nie dodatkową opłatę w wysokości 0.40zł. Jest ona wówczas drukowana na sztywnym kartoniku w wybranym kolorze i strukturze. Wszystkie Zaproszenia są indywidualnie konsultowane z naszym pracownikiem.

W przypadku kiedy zamówią Państwo powyżej 50szt zaproszeń ich cena wynosić będzie 3,60zł za szt.

Wkładka jest drukowana w kolorze czarnym na białej kartce lub w na kartce w kolorze ecru. Firma nasza drukuje miejsca do samodzielnego wypisana danych do wkładki. Istnieje możliwość drukowania imion i nazwisk Państwa Młodych. Za wypisanie danych gości firma pobiera opłatę 0.20zł za wpis do jednego zaproszenia, po uprzednim otrzymaniu od Państwa odmienionej listy gości.

 

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 4,50 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 7 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl