TOWAR: ZS-073

Kod towaru: ZS-073, nazwa: Zaproszenie na Ślub, aktualna cena: 4,00 PLN zł
Zdjęcia produktu:
ZS-073
Szczgóły produktu:
Kod towaru: ZS-073
Nazwa towaru: Zaproszenie na Ślub
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 4,00 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonane Zaproszenie, o formacie 15x10,5cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Zaproszenia. Biały kartonik zaproszenia a na nim nadrukowane zdjęcie Młodych. Dekorację stanowią tu dwie obrączki z koralików w kolorze ecru oraz różowa papierowa różyczka.

Stylowe Zaproszenie na różne okazje, urodziny, imieniny, chrzest itp. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Zaproszenia są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać napis i czcionkę. Wystarczy podać co ma znaleźć się we wkładce na zaproszeniu a zaprojektujemy ją dla Państwa. Do każdego zaproszenia dołączona jest również koperta. Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne to wkładki bankietowe są projektowane dla Państwa osobno i należy uiścić za nie dodatkową opłatę w wysokości 0.40zł. Jest ona wówczas drukowana na sztywnym kartoniku w wybranym kolorze i strukturze. Wszystkie Zaproszenia są indywidualnie konsultowane z naszym pracownikiem.

W przypadku kiedy zamówią Państwo powyżej 50szt zaproszeń ich cena wynosić będzie 3,40zł za szt.

Wkładka jest drukowana w kolorze czarnym na białej kartce lub w na kartce w kolorze ecru. Firma nasza drukuje miejsca do samodzielnego wypisana danych do wkładki. Istnieje możliwość drukowania imion i nazwisk Państwa Młodych. Za wypisanie danych gości firma pobiera opłatę 0.20zł za wpis do jednego zaproszenia, po uprzednim otrzymaniu od Państwa odmienionej listy gości.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 4,00 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 7 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl