TOWAR: ZC-051

Kod towaru: ZC-051, nazwa: Zaproszenia na Chrzest, aktualna cena: 3,50 PLN zł
Zdjęcia produktu:
ZC-051
Szczgóły produktu:
Kod towaru: ZC-051
Nazwa towaru: Zaproszenia na Chrzest
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 3,50 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonane Zaproszenie, o formacie 15x10,5cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Zaproszenia. Ciekawy wzór, bogate zdobienie. W górnej części zaproszenia różowy szlaczek, w dwóch dolnych rogach Zaproszenia białe kwiatuszki z różowymi środkami. Cała dekoracja w kolorach bieli i różu. W środkowej części Zaproszenia kokardka satynowa oraz cztery różowe tulipanki. Ładnie skomponowany, ciekawy wzór, który wieńczy napis. Napis może zawierać imię dziecka. Można odwrócić kolory na niebieskie.

Stylowe Zaproszenie na Chrzest Święty dziecka. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Zaproszenia są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać napis i czcionkę. Napis na pierwszej stronie może zawierać imię dziecka lub przyjąć dowolnie wybraną przez Państwa formę. Wystarczy podać co ma znaleźć się we wkładce na zaproszeniu a zaprojektujemy ją dla Państwa. Do każdego zaproszenia dołączona jest również koperta. Wszystkie Zaproszenia są indywidualnie konsultowane z naszym pracownikiem.

Wkładka jest drukowana w kolorze czarnym na białej kartce lub w na kartce w kolorze ecru. Firma nasza drukuje miejsca do samodzielnego wypisana danych do wkładki. Istnieje możliwość drukowania imienia i nazwiska Dziecka - w cenie. Za wypisanie danych gości firma pobiera opłatę 0.20zł za wpis do jednego zaproszenia, po uprzednim otrzymaniu od Państwa odmienionej listy gości.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 3,50 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 7 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl