TOWAR: AW-064

Kod towaru: AW-064, nazwa: Winietka Ślubna, aktualna cena: 2,50 PLN zł
Zdjęcia produktu:
AW-064 AW-064
Szczgóły produktu:
Kod towaru: AW-064
Nazwa towaru: Winietka Ślubna
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 2,50 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonaneWinietki, z podziękowaniem dla gości wewnątrz, o formacie 10,5x7,5cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Winietki. Biała podstawa winietki na to kartonik w kolorze perłowym różowym, nazwisko gościa wypisane na ciętym owalu udekorowanym cyrkoniami. Całość dopełniona dekoracją w postaci tasiemki przepasanej poziomo.

StyloweWinietki na różne uroczystości. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Winietki są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać napis i czcionkę. Wewnątrz Podziękowanie dla Gości - tekst podziękowania. Proponujemy Państwu przepiękne zestawy akcesorii ślubnych w tej samej kolorystyce i dekoracji. Zestaw obejmuje Menu, Winietki, Zawieszki na butelki, Kotyliony. Można wybrać akcesoria, które podobają się Państwu, nie muszą być one kompletowane.
Za wypisanie nazwisk gości firma nie ponosi odpowiedzialności, należy bowiem przesłać nam informację z dokładnymi danymi gości.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 2,50 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 14 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl