TOWAR: AW-006

Kod towaru: AW-006, nazwa: Winietki z nazwiskami Gości , aktualna cena: 1,30 PLN zł
Zdjęcia produktu:
AW-006
Szczgóły produktu:
Kod towaru: AW-006
Nazwa towaru: Winietki z nazwiskami Gości
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 1,30 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonane Winietki, o formacie 9,5x5cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Winietki. Delikatna dekoracja z maleńkich kwiatuszków w kolorze brązu. Ułożono je w dwa paski tworzące wzór.

Stylowe Winietki na różne uroczystości. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Winietki są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać napis i czcionkę. Proponujemy Państwu przepiękne zestawy akcesorii ślubnych w tej samej kolorystyce i dekoracji. Zestaw obejmuje Menu, Winietki, Zawieszki na butelki oraz Podziękowania dla Gości. Można wybrać akcesoria, które podobają się Państwu, nie muszą być one kompletowane.

Istnieje możliwość zamówienia Winietki bez nazwiska Gościa „czystej”, (koszt 1,50) każdy z Państwa może sobie sam taką winietkę wypisać. Za wypisanie nazwisk gości firma nie ponosi odpowiedzialności, należy bowiem przesłać nam informację z dokładnymi danymi gości.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 1,30 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 7 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl