TOWAR: AM-007

Kod towaru: AM-007, nazwa: Menu , aktualna cena: 3,00 PLN zł
Zdjęcia produktu:
AM-007
Szczgóły produktu:
Kod towaru: AM-007
Nazwa towaru: Menu
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 3,00 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonane Menu, o formacie 12,5x21cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Menu. Ładny wzór o delikatnej dekoracji bordowy szlaczek w dolnej części Menu oraz trzy maleńkie bordowe kwiatuszki w rogu Menu. Całość tworzy bardzo ładną dekorację.

Stylowe Menu na różne uroczystości. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Menu są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać zamieszczony napis i czcionkę. Proponujemy Państwu przepiękne zestawy akcesorii ślubnych w tej samej kolorystyce i dekoracji. Zestaw obejmuje Menu, Winietki, Zawieszki na butelki, Kotyliony oraz Podziękowania dla Gości. Można wybrać akcesoria, które podobają się Państwu, nie muszą być one kompletowane.

Istnieje możliwość zamówienia Menu bez potraw w środku „czystej”, każdy z Państwa może sobie sam takie Menu wypisać. Za nadruk dań firma nie ponosi odpowiedzialności, należy bowiem przesłać nam informację z dokładną listą dań, które pojawią się na przyjęciu. Uzyskana informacja zostaje umieszczona w Menu.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 3,00 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 7 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl