TOWAR: ZK-045

Kod towaru: ZK-045, nazwa: Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą, aktualna cena: 3,60 PLN zł
Zdjęcia produktu:
 ZK-045
Szczgóły produktu:
Kod towaru: ZK-045
Nazwa towaru: Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 3,60 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonane Zaproszenie, o formacie 15cm x 10,5cm. Podana cena odnosi się do jednej szt. Zaproszenia. Zaproszenie w kolorze ecru, dekoracja przedstawia po prawej stronie szeroką tasiemkę w kolorze ecru a na niej dwie białe różyczki w sizalowych gniazdkach oraz po środku biały kielich ze srebrną Hostią. Całość dopełnia napis zawierający imię dziecka. Wszystkie aplikacje po kontakcie z pracownikiem można swobodnie zmieniać wg pomysłu Klienta.

Stylowe Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Każdy z Państwa może swobodnie wybierać z przedstawionych wzorów. Zaproszenia są oryginalne, nigdzie indziej nie spotkacie Państwo takiego wzornictwa. Mogą Państwo kreować wybrany wzór poprzez zmianę struktury papieru lub jej koloru oraz wybrać napis i czcionkę. Napis na pierwszej stronie może zawierać imię dziecka lub przyjąć dowolnie wybraną przez Państwa formę. Wystarczy podać co ma znaleźć się we wkładce na zaproszeniu a zaprojektujemy ją dla Państwa. Do każdego zaproszenia dołączona jest również koperta (kolor biały). Istnieje możliwość zamówienia kopert perłowych. Wszystkie Zaproszenia są indywidualnie konsultowane z naszym pracownikiem.

W przypadku kiedy zamówią Państwo powyżej 50szt zaproszeń ich cena wynosić będzie 3.40zł za szt.

Tekst wkładki jest drukowany w kolorze czarnym na białej kartce lub w na kartce w kolorze ecru. Firma nasza drukuje miejsca do samodzielnego wypisana danych do wkładki. Istnieje możliwość drukowania imienia i nazwiska Dziecka – w cenie. Za wypisanie danych gości firma pobiera opłatę 0.20zł za wpis do jednego zaproszenia, po uprzednim otrzymaniu od Państwa odmienionej listy gości.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 3,60 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 7 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl