TOWAR: AL-008

Kod towaru: AL-008, nazwa: Album Kronika Rodzinna, aktualna cena: 200,00 PLN zł
Zdjęcia produktu:
AL-008 AL-008 AL-008 AL-008 AL-008 AL-008
Szczgóły produktu:
Kod towaru: AL-008
Nazwa towaru: Album Kronika Rodzinna
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 200,00 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonany Album Kronika Rodzinna. Albumy są wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Istnieje możliwość wklejenia zdjęć lub pozostawienia wolnych miejsc na zdjęcia. Każdy z albumów jest inny niepowtarzalny i wyjątkowy. Stanowić będzie piękny prezent. Pierwsza strona Albumu to duże litery i dekoracja z boku przewiązane tasiemki. Album ma wymiar 30cmx21cm.

Wspaniały album wykonany jako Kronika Rodzinna przedstawia kolejne lata z życiarodzinny Państwa .... zawarto w nim zdjęcia sprzed 40lat oraz zdjęcia aktualne. Więcej zdjęć dosyłamy na maila. Chrzest to niezwykła okazja a tenalbum  sprawi, że będzie to miła niespodzianka i podarunek dla malca. Gwarantujemy, że wszystkie wzory są unikalne – nigdzie indziej nie spotykane wzornictwo. Masz możliwość kreowania własnej wizji. Album jest pakowany w celafon i wiązany na rogach tasiemkami.

Koszt albumu przedstawia się następująco 35zł za album z 20 pustymi kartkami. Dekoracja każdej kartki albumu (dwie strony) to koszt 20zł. Cena całego albumu zależy od ilości kartek na których umieszczone mają być zdjęcia.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 200,00 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 21 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl