TOWAR: AL-007

Kod towaru: AL-007, nazwa: Album urodzinowy, aktualna cena: 200,00 PLN zł
Zdjęcia produktu:
AL-007 AL-007 AL-007 AL-007 AL-007 AL-007
Szczgóły produktu:
Kod towaru: AL-007
Nazwa towaru: Album urodzinowy
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 200,00 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonany Album z Okazji Urodzin. Albumy są wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Istnieje możliwość wklejenia zdjęć lub pozostawienia wolnych miejsc na zdjęcia. Każdy z albumów jest inny niepowtarzalny i wyjątkowy. Stanowić będzie piękny prezent. Pierwsza strona Albumu jest finezyjnie cięta, można na niej umieścić zdjęcie obdarowanej osoby lub wspólne zdjęcie rodziny. Album ma wymiar 30cmx21cm.

Wspaniały album wykonany jako Prezent Urodzinowy. Więcej zdjęć dekoracji dosyłamy na maila. Urodziny to niezwykła okazja a ten album  sprawi, że będzie to miła niespodzianka i podarunek dla obdarowanej osoby. Gwarantujemy, że wszystkie wzory są unikalne – nigdzie indziej nie spotykane wzornictwo. Masz możliwość kreowania własnej wizji. Album jest pakowany w celafon i wiązany na rogach tasiemkami.

Koszt albumu przedstawia się następująco 35zł za album z 20 pustymi kartkami. Dekoracja każdej kartki albumu (dwie strony) to koszt od 15zł zależy od umieszczonych na stronie dekoracji. Cena całego albumu zależy od ilości kartek na których umieszczone mają być zdjęcia oraz dekoracji zawartych na stronach.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 200,00 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 21 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl