TOWAR: AL-002

Kod towaru: AL-002, nazwa: Album z Okazji Rocznicy Ślubu, aktualna cena: 200,00 PLN zł
Zdjęcia produktu:
AL-002 AL-002 AL-002 AL-002 AL-002 AL-002
Szczgóły produktu:
Kod towaru: AL-002
Nazwa towaru: Album z Okazji Rocznicy Ślubu
Producent: Mono-Art
Jm: szt
Cena brutto: 200,00 PLN zł
Opis produktu:

Ręcznie wykonany Album na Rocznicę Ślubu. Albumy są wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Istnieje możliwość wklejenia zdjęć lub pozostawienia wolnych miejsc na zdjęcia. Każdy z albumów jest inny niepowtarzalny i wyjątkowy. Stanowić będzie piękny prezent. Pierwsza strona Albumu jest finezyjnie cięta, można na niej umieścić zdjęcie dziecka. Album ma wymiar 30cmx21cm.

Wspaniały album wykonany jako PamiątkaRodzinna na Rocznicę Ślubu. Więcej zdjęć dekoracji dosyłamy na maila. Rocznica Ślubu to niezwykła okazja a ten album  sprawi, że będzie to miła niespodzianka i podarunek dla Rodziców. Gwarantujemy, że wszystkie wzory są unikalne – nigdzie indziej nie spotykane wzornictwo. Masz możliwość kreowania własnej wizji. Album jest pakowany w celafon i wiązany na rogach tasiemkami.

Koszt albumu przedstawia się następująco 35zł za album z 20 pustymi kartkami. Dekoracja każdej kartki albumu (dwie strony) to koszt 15zł. Cena całego zlbumu zależy od ilości kartek na których umieszczone mają być zdjęcia.

Zamówienie:
Rodzaj ceny Cena [brutto] Zamówienie
Cena standardowa: 200,00 PLN zł
szt
Podane ceny są cenami brutto.

Dodatkowe informacje:
Produkt polecany
Polecamy
Nowy produkt
Nowość
Szybość dostawy
Dostawa w: 21 dni
Produkt z dobrą ceną
Dobra cena
www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl