REGULAMIN

Regulamin sklepu „Mono-Art” Kartki, Zaproszenia, Upominki Katarzyna Paradowska

I.  Informacje ogólne

   1. Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez firmę „Mono-Art” Kartki, Zaproszenia, Upominki  mającą swą siedzibę przy ul. Gałczyńskiego 16 w Elblągu.
   2. Korzystanie ze sklepu www.mono-art.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad w nim zawartych.

II. Zasady zamawiania

   1. Osoba składająca zamówienie musi być osobą fizyczną lub Firmą.
   2. Aby dokonać zakupów w www.mono-art.pl należy zalogować się, tworząc swoje indywidualne konto.
   3. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy na stronie www, jak również        
      e-mailem na adres: sklep@mono-art.pl.
   4. Zamawiający zobowiązany jest do podania w formularzu rejestracyjnym numeru telefonu kontaktowego oraz adres e-mail, dzięki którym będzie możliwość potwierdzenia zamówienia zawierającego listę zamówionych asortymentów wraz z obowiązującą ceną, wartość zamówienia, termin realizacji (w zależności od ilości kartek od 3 do 21dni po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia) oraz koszt dostawy.
   5. Zamawiający zobowiązany jest do podania w e-mailu symbolu wybranego produktu, nazwę struktury papieru, rodzaju czcionki oraz numeru wybranego wiersza. Jeżeli Klient nie poda tych danych, produkt będzie realizowany według wzoru umieszczonego na stronie www a tekst czcionki napisu i losowo wybranego wiersza napisany będzie czcionką Monotype Corsiva.
   6. Każde zamówienie musi być potwierdzone.
   7. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.
   8. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.15.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od godziny 7.00 następnego dnia pracy.
   9. Ceny produktów są cenami brutto, które są zwolnione z  podatku VAT. Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia.
  10. „Mono-Art”  wystawia rachunek. Aby otrzymać rachunek należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane niezbędne do wypisania tego dokumentu.
  11. ANULOWANIE ZAMÓWIENIA. Po wysłaniu zamówienia, możesz wycofać zamówienie jedynie telefonicznie, dzwoniąc pod numer tel. 0604-561-876.
  12. Firma nie może anulować zmówienia, za które zostało zapłacone przelewem oraz zamówienia, które zostały już wysłane na adres zamawiającego.
  13. „Mono-Art” zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, które może wzbudzać wątpliwości.

III. Wysyłka towaru i formy płatności

   1. Zakupione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej. Adresem dostawy jest adres wskazany przez Klienta podczas procedury rejestracji lub inny adres ustalony przed wysyłką z naszym konsultantem poprzez e-mail.
   2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 7 dni roboczych przez Pocztę Polską w zależności od wybranej formy przesyłki (ekonomiczny, priorytet).
   3. Wysyłki poza granice kraju muszą być każdorazowo konsultowane z naszymi konsultantami w formie elektronicznej najlepiej przed dokonaniem zakupu w naszym serwisie. Do zamówień zagranicznych będzie naliczana inna opłata za przesyłkę w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki (paczka zagraniczna). Nie wysyłamy poza granicę Polski przesyłek za pobraniem.
   4. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 350zł, a płatność jest realizowana przelewem.
   5. Kupujący ma możliwość wyboru trzech form płatności: gotówką przy odbiorze; przelewem na konto;  odbiór osobisty w sklepie.

   6. W przypadku wybrania płatności przelewem zamówienie będzie realizowane po otrzymaniu potwierdzenia z banku o wpłacie środków na konto „Mono-Art” Kartki, Zaproszenia, Upominki Katarzyna Paradowska, ul. Gałczyńskiego 16, 82-300 Elbląg mBank w Elblągu nr konta 61 1140 2004 0000 3702 4875 0281. Po otrzymaniu potwierdzenia firma wysyła zamówione produkty wraz z rachunkiem.  

7. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru.          

8. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.  

9. Istnieje możliwość przesłania przesyłki za pośrednictwem kuriera. Informacje odnośnie kosztów przesyłki po uzgodnieniu mailowym. Koszty przesyłki kurierem od 14zł w zwyż w zależności od wagi zamówionych towarów.

IV. Reklamacje i zwroty towaru   

   1. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o natychmiastowy kontakt ze sklepem tel. 0 604-561-876. Prosimy jednocześnie o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z nazwą firmy, imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu osoby upoważnionej do reprezentowania firmy.
   2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem „Mono-Art”. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu:  osobiście do biura "Mono-Art", ul. Gałczyńskiego 16, 82-300 Elbląg wraz z dowodem zakupu lub wysłanie produktu do biura firmy na ten sam adres wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu.
   3. Nie jest wadą to, że wysłany produkt odbiega minimalnie w szczegółach od tego na fotografii, bowiem każdy produkt wykonany jest ręcznie, a tym samym jest niepowtarzalny.    
   4. Nie będą rozpatrywane reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu.
   5. Reklamowany towar przesłany do nas nie może być używany oraz powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
   6. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego produktu.
   7. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
   8. Wszystkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy „Mono-Art” nie są przyjmowane chyba, że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
   9. Reklamacje prosimy wysyłać zwykłą przesyłką pocztową na Państwa koszt.
  10. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez nas w terminie do 14dni roboczych od daty doręczenia Państwa przesyłki, a o jej wyniku poinformujemy Państwo telefonicznie lub e-mailem.

V. Ochrona danych osobowych

   1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
   2. Nasza firma nie wykorzystuje tych danych do żadnych innych celów. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ich ani też nie udostępniamy osobom trzecim.
   3. Dane osobowe, które Państwo podają podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia oraz informowania Państwa o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

VI. Postanowienia ogólne.

   1. Złożenie zamówienia w sklepie www.mono-art.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
   2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

www.Mono-Art.pl
Wykonanie techniczne: www.digitalsoft.pl